Muži Starší žáci Mladší žáci | |
---|---|
ID FireSport: | 27430 |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Souřadnice: | 49°52*53*N,18°08*31*E |
PSČ: | 747 94 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DURLÁK Daniel | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 16,83 | 138 | 0 | |
Durlák Daniel | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,46 | 122 | 0 | |
FIALOVÁ Tereza | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 14,26 | 65 | 0 | |
Fialová Tereza | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,61 | 71 | 0 | |
KNÝBLOVÁ Bára | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 13,83 | 46 | 0 | |
Knýblová Bára | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,64 | 73 | 0 | |
LIŠANÍK Ondřej | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 12,69 | 8 | 0 | |
Lišaník Ondřej | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 12,61 | 134 | 0 | |
SCHIMÁNKOVÁ Monika | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 14,56 | 81 | 0 | |
Schimánková Monika | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,19 | 58 | 0 | |
STAVINOHOVÁ Beáta | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 14,05 | 58 | 0 | |
ŠIMÍČEK David | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 19,00 | 172 | 0 | |
Šimíček David | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 18,48 | 146 | 0 | |
TOMÁNKOVÁ Michaela | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 17,52 | 169 | 0 | |
Tománková Michaela | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,79 | 139 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Dobroslavice DURLÁK Daniel, nejlepěí čas: 16,83 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Durlák Daniel, nejlepěí čas: 17,46 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice FIALOVÁ Tereza, nejlepěí čas: 14,26 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Fialová Tereza, nejlepěí čas: 14,61 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice KNÝBLOVÁ Bára, nejlepěí čas: 13,83 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Knýblová Bára, nejlepěí čas: 14,64 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice LIŠANÍK Ondřej, nejlepěí čas: 12,69 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Lišaník Ondřej, nejlepěí čas: 12,61 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice SCHIMÁNKOVÁ Monika, nejlepěí čas: 14,56 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Schimánková Monika, nejlepěí čas: 14,19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice STAVINOHOVÁ Beáta, nejlepěí čas: 14,05 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice ŠIMÍČEK David, nejlepěí čas: 19,00 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Šimíček David, nejlepěí čas: 18,48 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice TOMÁNKOVÁ Michaela, nejlepěí čas: 17,52 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Dobroslavice Tománková Michaela, nejlepěí čas: 17,79 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře